Lodówka Side by Side – czy to idealny wybór do Twojej kuchni?

Zanim zdecydujesz, czy lodówka Side by Side to odpowiedni wybór do Twojej kuchni, koniecznie dowiedz się, czego możesz spodziewać się po urządzeniu z tej kategorii. Chętnie korzystasz z kostkarki do lodu bądź potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania żywności? Być może jesteś o krok od wybrania takiej lodówki, który spełni Twoje wymagania!

Czy wyróżnia się lodówka Side by Side?

Jednym z ciekawych urządzeń, które możesz wykorzystać w przestrzeni kuchennej jest lodówka Side by Side. To dwudrzwiowe urządzenie, które pozwala na przechowywanie niemałej ilości jedzenia. Taka lodówka wydaje się świetnym rozwiązaniem zarówno do domów rodzin wielodzietnych, jak i pod wynajem. Nie da się również ukryć, że Side by Side to częsty wybór osób prowadzących własną działalność, która ma związek z przygotowywaniem żywności (przykładem będzie tutaj catering czy pieczenie ciast oraz tortów).

Jednak lodówka Side by Side to nie tylko duża pojemność, chociaż to niewątpliwie jej spora zaleta. Na uwagę zasługują również jej funkcje i zastosowane technologie. Użytkownik może przykładowo wybrać lodówkę z kostkarką czy tę, która posiada dotykowy ekran zainstalowany na jej drzwiach.

Lodówka Side by Side – wymiary i najważniejsze funkcje

Nie da się ukryć, że lodówka Side by Side zajmuje więcej miejsca od standardowej, jednodrzwiowej wersji. Należy jednak podkreślić, że poszczególne modele będą różniły się od siebie wymiarami, dlatego przed zakupem sprawdźmy szczegółowo parametry produktu.

A jakich funkcji możemy się spodziewać? Tutaj również wiele zależy od tego, jaki wariant ostatecznie zakupimy. Warto wspomnieć natomiast o tym, że lodówka z kostkarką cieszy się niemałą popularnością. Dlaczego? Stały dostęp do lodu to idealne rozwiązanie nie tylko w upalne dni, ale również wtedy, gdy po prostu lubimy spożywać chłodne napoje!

Nie można nie wspomnieć również o technologii No Frost. Jej zadaniem jest zapobieganie sytuacjom, w których to w naszej lodówce tworzy się szron oraz lód. Odmrażanie urządzenia nie tylko bywa kłopotliwe, ale również ma to niekorzystny wpływ na jego wydajność i zużywanie energii. Na szczęście nie dotyczy to lodówki z systemem No Frost!

Czy lodówka Side by Side jest dla Ciebie?

Lodówka dwudrzwiowa czarna, biała czy w innym kolorze? Możesz zdecydować samodzielnie! Sprawdź dostępne w ofercie Samsung modele i dobierz urządzenie pasujące do Twojego wnętrza. Jednak wygląd sprzętu to niejedyne, na co warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim kluczowe są jego parametry.

Lodówki Samsung są najczęściej kupowanymi lodówkami w Polsce*. Samsung oferuje użytkownikom wiele ciekawych rozwiązań. Lodówki Samsung projektowane są również w taki sposób, aby oszczędzać prąd. Przykładem będzie wspomniana już wcześniej technologia No Frost, która zapobiega tworzeniu się szronu, a co za tym idzie – zbędnej utracie energii.

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.